Çıkma Çelik Jant Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çıkma Çelik Jant Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

2 Haziran 2020 tarihinde oluşturuldu.

Öncelikle aldığınız Çıkma Çelik Jantın bijon aralıkları sizin aracınız ile uyumlu olması en önemli husus diyebilirim. Eğer bijon aralığı uyumlu değilse istediğin jantı kullanmak hayal gibi bir durum söz konusu olabilir.

 

Eğer sizin çelik jantınız 14 ile aynı ebat yada bir numara büyük 15 inç jant kullanmanız önerilir. Aracın durumuna göre bir numarada ha düşebilir yani 13 jant bazı araç ve modellere takılabilir.

 

Çıkma Çelik Jant alırken dikat edilmesi gereken bir diğer husus ile jantın işlem görüp görmediğidir. İşlem görmüş jant kaynak veya başka bir ileme tabi olmuştur. Bu nedenden ötürü alırken jant üzerinde kaynak yada kırık olmamasına dikkat etmek gerek.

 

Bir diğer husu ise çelik jant alırken yanaklardaki sürtünmeden dolayı çok derin çizikler olmamısına dikkat emek lazım. Ufak tefek çiziklerin tamiri olur ve proble teşkil edmez.

 

Çıkma Çelik Jant İlanları bizim sitemizde ve diğer siteleri gezerek uygun fiyata kaliteli ürünleri bulabilirsiniz…

 

Günümüz piyasasında yani 2020 yılı olarak Çıkma Çelik Jant Fiyatları 750 tl ile 40 bin tl arasında değişkenlik gösterbilir. Aracın marka ve modelii çıkma çelik jant fiyatını belirler.

İlan Listesi