İstanbul Başakşehir Oto Tamircisi İkitelli

İstanbul Başakşehir Oto Tamircisi İkitelli

7 Temmuz 2020 tarihinde oluşturuldu.

Başakşehir oto tamircisi ikitelli, obs bölgesinde faliyet gösteren tecrübeli kadrosu ile müşterilerini memnun eden oto servis bakım ve tamir firmamız hakkında yaptığımız işlerden bahsedelim..

 

Öncelik konumuz tüm müşterileimizin memnuniyeti olma şartı ile ilgili alakalı hemen hemen her model, marka aracınızın bakım ve onarımını yapmaktayız. Fiyat ve performans olarak zaman ve ücret olarak kaliteli uygun fiyat aralığında Motor sökme takma ve diğer motor bakım ve tamir olanakları sağlıyoruz.

 

Aracınızın tak olarak kışlık bakımı eksik ve sorunları tam olarak tespit edilim hava şartlarına uygun malzeme kullanılarak kaliteli ve konforlu bir araç kullanımı sunmak için elinden gayreti verebiliriz.

 

Oto tamirciler başakşehir bölgesinde çıkma yedek parça yada sıfır yedek parça konusunda sizlere tavsiyeler vererek da uygun fiyata yedek parça almanızada yardımcı olabiliriz.

 

İkitelli başakşehir oto tamircisi arayan müşterilerimiz ve yeni olacak müşterilerimiz ile aynı ilgi alaka gösterilmektedir. Motor içi tesisat şanzıman takma sökme ve diğer araç içi dışı tamirleriniz itinalı bir şekilde yapılır ve size teslim edilir.

 

Yol yardımı ve diğer konularda teknik destek ve bilgi sağlayan ekibimiz sizleri hiç bir zaman geri çevirmez. Bilgi ve destek alabileceğiniz ekibimiz mevcut.

 

Yaptığımız diğer işlerler ise far temizleme ve araç içi elektirik motor tesisatı düzenleme balata sökme takma işlemi yağ değişimi ve bir çok konuda tamirat ve yardımcı olabiliriz.

 

İkitelli Başakşehir İstanbul Oto Tamirci arayanlar gönül rahatlığı ile araçlarını teslim edebileceği araç doktoru uzman kadro her zaman sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

 

Başakşehir Oto Tamirci Adres: İkitelli Atatürk sanayi sitesi 1. sokak. no: 14 Başakşehir/İstanbul

 

Tel: 0538 651 81 56

 

Whatsapp Mesaj Gönder

İlan Listesi