Oto çıkma yedek parça ikitelli İstanbul

Oto çıkma yedek parça ikitelli İstanbul

28 Mayıs 2020 tarihinde oluşturuldu.

Oto çıkma yedek parça ikitelli, firmaları bulunduğu hemen hemen her türlü oto çıkma parça temin edebileceğinz istanbul avrupa yakasında bu iş için kurulmuş sanayi sitesidir.

 

Yerli ve avrupa araçların orjinal çıkma yedek parçalar temin edebilir ve bir çok güvenilir firma bulabilirsiniz. Yıllardır bu işi yapan profosyenel çalışanları ve firma sahipleri ile istanbul gibi mega bir kentin yedek parça ihtiyacı tek başına karşılayabilen Atatürk ikitelli Oto Sanayi sitesidir. Dürüst güller yüzlü parça satın almasanız dahi sizlere yardım edebilecek esnaf karakterli işini iyi yapmaya çalışan bir çok firma bu adreste.

 

Oto çıkma yedek parça hakkında çok sorulan bir konu olan oto çıkma parça orjinal mi diyenler var? buna açıklık getirelim birkez daha..

Aldığınız çıkma parçalar kazalı yada hurdaya çıkmış araçların üstünden sökülerek sizlere temin edilir yani, orjinal bir üründür sadece kullanılmış ikinci el olarak satılır. Bazı firmalar size sıfır orjinal yada yan sanayi çıkma parça da temin edebilir, tatmamne sizin bütçenize kalmış bir seçim.

 

İstanbulda yaşayan vatandaşların İkitelli Atatürk Oto Sanayi Sitesi illaki gelip görmesi gerektiğini altını çizmek istiyoruz. Servis veya sıfır çıkma yedek parçlar ile arasındaki fiyat farkını gördüğünüzde zanet anlamanız kısa sürer.

 

Bizlerinde bu sitede olduğunu söyleyerek makalemize son veriyorum.

 

Adres: İkitelli Atatürk Oto Sanayi Sitesi 1. sokak no: 25 Başakşehir /İstanbul/Ayaz oto çıkma parça

 

Oto çıkma yedek parça ikitelli

İlan Listesi