1 – Oto Çıkma Parça ile ilgili ilanları herkes ücretsiz olarak verebilir. Web sitesi yöneticileri bu hizmeti kapatma veya değiştirme hakkına sahiptir.

2 – Web sitesi yöneticileri vermiş olduğunuz tüm ilanları onaylamama veya silme hakkına sahiptir.

3 – Web sitesi yöneticileri oluşturmuş olduğunuz mağazaları onaylamama veya silme hakkına sahiptir.

4 – Web sitesi yöneticileri İlan sayısına bir kısıtlama getirebilirler.

5 – Vermiş olduğunuz ilanlar bir çok sosyal medya hesaplarında otomatik olarak paylaşılabilir.

6 – Siteye giriş bilgilerinizi kayıp etme durumuna gerekli bilgileri kayıtlı olan e-posta adresiyle site üzerinde almalısınız. Web sitesi yöneticileri yarımıyla şifreler sıfırlanamaz.

7 – Aşağıdaki Hizmetler Bulunmaktadır.

– Kalın Yazı & Renkli Çerçeve
– Acil Acil
– Fiyatı Düşenler
– Üst Sıradayım
– Anasayfa Vitrini
– Kategori Vitrini

8 – Web sitesi yöneticileri tüm otocikmailan.com sitesini ve bu sitenin tüm politikasını değiştirme hakkına sahiptir.

9 – Vermiş olduğunuz ilanların onaylama süresi, Web sitesi yöneticileri tarafından belirlenir.

10 – Vermiş olduğunuz ilanlar 30 günde, oluşturmuş olduğunuz mağazalar ise seçmiş olduğunuz süresinin sonunda otomatik olarak yayında kaldırılır. Üyeler isterse aynı ilanları ve mağazayı yayınlamak için tekrar gönderebilirler. Web sitesi yöneticileri bu süreleri değiştirme hakkına sahiptir.

11- otocikmailan.com alıcı ile satıcı arasında yapılan pazarlık ve alışverişden sorumlu değildir. Lütfen Hesabınıza ücret geçmeden yedek parça gönderimi yapmayınız.

12 – Sistemimizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.